14 DNI NA ZWROT BEZ PODANIA PRZYCZYNY
DOSTAWA ZAMÓWIENIA W CIĄGU 1-2 DNI
100% ORYGINALNE PRODUKTY
sklep@galeriakosmetyczna.com.pl 668 673 345
pon-pt w godz. 8.00-16.00
# 0
# 0
KOSZYK: 0 PLN
#

Producenci: Encan

Oferujemy oleje Encan, wyprodukowane z najwyższej jakości konopi indyjskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty z naturalnym ekstraktem CBD, będącym jednym z głównych kannabinoidów zawartych w Cannabis Sativa L.

Oleje konopne Encan zostały pozbawione metali ciężkich, sztucznych aromatów i konserwantów. Nie zawierają również substancji chemicznych i psychoaktywnych – zawartość THC nie przekracza 0,2%. Dzięki temu, ich produkcja i sprzedaż są legalne.O ich wysokiej jakości świadczą również certyfikaty, wystawione przez niezależne laboratoria z USA i Słowenii.

W sklepie internetowym Galeriakosmetyczna.com.pl dostępne są olejki na bazie konopi o różnym stopniu stężenia CBD, które m.in. zmniejszają dolegliwości bólowe różnego pochodzenia, łagodzą stany lękowe, a także wspierają leczenie wielu chorób neurologicznych, autoimmunologicznych oraz nowotworowych.

Należy pamiętać, że pomimo tego, że oleje nie są farmaceutykami, sposób ich dawkowania powinien zostać skonsultowany z lekarzem.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl