14 DNI NA ZWROT BEZ PODANIA PRZYCZYNY
DOSTAWA ZAMÓWIENIA W CIĄGU 1-2 DNI
100% ORYGINALNE PRODUKTY
sklep@galeriakosmetyczna.com.pl 668 673 345
w godz. 10.00-16.00
# 0
# 0
KOSZYK: 0 PLN
#

Producenci: Schmees

Schmees Polska Sp. z o.o. została założona w 2000 roku przez Knuta Schmees Seniora, wówczas pod nazwą Agro-Meyer Sp. z o.o. W roku 2017 firmę przejął Knut Schmees Junior i wtedy też nastąpiła zmiana nazwy spółki na Schmees Polska Sp. z o.o.Od czasu założenia spółka przeszła wiele zmian, przede wszystkim związanych z oferowanymi produktami i usługami.

Swoją działalność prowadzimy w ścisłej współpracy z firmą matką Schmees GmbH, z siedzibą w Twistringen, która posiada ponad 45-letnie doświadczenie w produkcji kosmetyków oraz chemii gospodarczej.

Oferujemy Państwu bardzo szeroki asortyment środków do pielęgnacji ciała, środków higieny, chemii gospodarczej o wysokim standardzie jakości, a także środków do pielęgnacji auta oraz nawozów w płynie. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą z dwóch fabryk: Schmees GmbH oraz Pharmamedico. Wszystko z pierwszej ręki, prosto od producenta.

Oferowane przez nas produkty wyróżnia przede wszystkim niemiecka wysoka jakość, o czym świadczy certyfikat DEKRA ISO 9001:2000 oraz notyfikacja produktów w portalu europejskim CPNP. Ponadto wszystkie produkty kosmetyczne produkowane są zgodnie z aktualnymi wytycznymi dobrej praktyki produkcyjnej - "Gute Herstellpraxis für Kosmetische Mittel" (GMP), w oparciu o najnowsze technologie oraz najnowocześniejsze urządzenia i laboratoria. Produkty Schmees GmbH eksportowane są już do ponad 40 krajów na świecie. Nasz producent to gwarancja najwyższej jakości w rozsądnej cenie.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl