14 DNI NA ZWROT BEZ PODANIA PRZYCZYNY
DOSTAWA ZAMÓWIENIA W CIĄGU 1-2 DNI
100% ORYGINALNE PRODUKTY
sklep@galeriakosmetyczna.com.pl 668 673 345
pon-pt w godz. 8.00-16.00
# 0
# 0
KOSZYK: 0 PLN
#

Producenci: Alcea Natural

Zadbaj o swoje zdrowie z Alcea Natural 

W Galerii Kosmetycznej znajdziesz szeroką gamę specyfików kosmetycznych oraz farmaceutyków o wszechstronnym działaniu zarówno na sferę fizyczną, jak i psychiczną człowieka. Od początku naszego istnienia promujemy sprawdzone marki dostarczające produkty bazujące na naturalnych składnikach. Jedną z nich jest Alcea Natural, firma proponuje m.in. wyciągi oraz mieszanki ziołowe o wielowymiarowym, dobroczynnym działaniu. 

Ekstrakty ziołowe są znane ze swojej leczniczej „mocy” już od setek lat. Wykorzystuje się je zarówno w farmacji, jak i medycynie. Niezależnie od tego czy szukasz specyfiku na konkretną dolegliwość czy zależy Ci na optymalnej profilaktyce, bez problemu znajdziesz u nas rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. Proponujemy m.in. mieszanki, kapsułki oraz krople Alcea Natural stanowiące cenne źródło składników aktywnych o pożądanym działaniu. 

Szeroka gama produktów Alcea Natural

Pośród oferowanych rozwiązań znajdziesz m.in. krople ziołowe Alcea Natural o składnikach wiodących takich jak czystek, dziurawiec, Bacopa monnieri, Gotu Kola czy dziewanna. Każdy z nich posiada inną charakterystykę i może być wykorzystywany do leczenia rozmaitych dolegliwości. Posiadamy także specyfiki w formie tabletek sprawdzające się np. w ograniczaniu rozwoju grzybów oraz drożdżaków. Dużą popularnością wśród odbiorców cieszą się łatwe w przygotowaniu mieszanki ziołowe, które wystarczy zaparzyć pod przykryciem.

Bez względu na to jakie rozwiązanie Alcea Natural wybierzesz, z pewnością będzie to silnie skoncentrowany produkt, który pomoże Ci osiągnąć lepsze zdrowie oraz samopoczucie. Warto pamiętać, że każdy specyfik tego producenta powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami. Tylko wówczas zoptymalizujemy jego działanie i unikniemy skutków ubocznych wynikających np. ze spożycia zbyt dużej dawki preparatu. Jesteśmy świadomi różnorodności naszych propozycji dlatego chętnie służymy radą w zakresie doboru właściwych specyfików Alcea Natural. Zapraszamy do kontaktu!

1 2 3 NASTĘPNA
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl